Apartmány Avalanche
CZ PL
<p style='margin:5px;'><b>Apartmány Avalanche</b> –  krásné ubytování v okouzlující krajině přímo pod Pradědem</p> <p style='margin:5px;'><b>Praděd</b> - blízká dominanta, nejvýše položené zimní středisko v Jeseníkách</p> <p style='margin:5px;'><b>Apartmány Avalanche</b> –  skvělé zázemí pro příjemně strávenou dovolenou </p> <p style='margin:5px;'><b>Apartmány Avalanche</b> –  krásné ubytování v okouzlující krajině přímo pod Pradědem</p>
Lyžování
Turistika
Kolo
Aquaparky
Kontakt

tel.: +420 739 366 896
e-mail:
rodinne-apartmany@seznam.cz

Motokáry a minikáry

Co ještě zajímavého může nejbližší okolí našim hostům nabídnout?Co takhle trocha vzrušení na motokárách nebo minikárách?

V blízkosti Apartmánů Avalanche nachází hned několik zajímavých „motoristických atrakcí“, které Vám doporučujeme navštívit. Atrakce jsou vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak pro milovníky adrenalinových sportů a vůně benzínu.

Motokáry v Bruntále

V městě Bruntál se nachází velmi zajímavá motokárová dráha s unikátním profilem trati, která je dlouhá přibližně 300 metrů a obsahuje technické i rychlostní pasáže. Benzínové motokáry zde dosahují rychlostí až 70 km/h. Profil trati je opravdu jedinečný a podobně zajímavou dráhu budete jen velmi těžko hledat. Motokárová trať nabízí klopenou zatáčku, mimoúrovňové křížení a tunel jako při velké ceně Monaka.
Pořadatelé Vám velmi rádi zorganizují třeba rodinný závod a to včetně vyhlášení vítězů. S tratí se můžete seznámit na tomto videu.

Otevírací doba

Pondělí – Čtvrtek 13 – 22 h
Pátek 13 – 22 h
Sobota 10 – 22 h
Neděle 10 – 22 h
Ve svátky je otevírací doba stejná jako v neděli.

Kontakt

Adresa: U stadionu č. 43, 792 01 Bruntál, popis cesty na mapě
Telefon: +420 554 717 117
Mobil: +420 608 732 909
Fax: +420 554 717 117
E-mail: jankutrade@sez­nam.cz
Web: http://www.jankutrade.cz

Horské minikáry

Další zajímavá atrakce v nedalekém okolí. Tentokrát se ale nejedná o motokáry, ale o minikáry, které sjíždí dráhu z kopce. Tuto atrakci naleznete v Ramzové (popis cesty na mapě – 47km), kde je vybudována speciální dráha vhodná i pro děti. Dráha má délku 855 metrů a vede k ní speciální výtah pro minikáry a jezdce dlouhý 350 metrů. Samozřejmostí je zapůjčení minikár.


Tip: Další podobné dráhu pro minikáry můžete navštívit v Koutech nad Desnou (popis cesty na mapě – 46km).

V lyžařském areálu Na Smrťáku se nachází trať pro Terénní minikáry (popis cesty na mapě – 37km).