Apartmány Avalanche
CZ PL
<p style='margin:5px;'><b>Apartmány Avalanche</b> –  krásné ubytování v okouzlující krajině přímo pod Pradědem</p> <p style='margin:5px;'><b>Praděd</b> - blízká dominanta, nejvýše položené zimní středisko v Jeseníkách</p> <p style='margin:5px;'><b>Apartmány Avalanche</b> –  skvělé zázemí pro příjemně strávenou dovolenou </p> <p style='margin:5px;'><b>Apartmány Avalanche</b> –  krásné ubytování v okouzlující krajině přímo pod Pradědem</p>
Lyžování
Turistika
Kolo
Aquaparky
Kontakt

tel.: +420 739 366 896
e-mail:
rodinne-apartmany@seznam.cz

30 vleků v blízkosti Apartmánů Avalanche!

Apartmány se nachází v ideální poloze Jeseníků. Všechny důležitá lyžařská střediska Jeseníků mají návštěvníci takřka na dosah ruky.


Běžecké lyžování

Všichni milovníci běžkového lyžování s v bezprostřední blízkosti Apartmánů Avalanche přijdou na své. Do běžecké stopy lze nastoupit pár set metrů od Apartmánů a vyrazit třeba až na hlavní hřeben Jeseníků nebo Praděd. Vše máte jako na dlani.

Další zajímavé běžecké trasy v okolí naleznete například na těchto stránkách:

Vybrané lyžařské areály v blízkém okolí:

Praděd – Figura Ovčárna

Praděd je nejvyšší horou Hrubého Jeseníku a je pátou nejvyšší horou v České republice. Na slezské části jejího vrcholu se nachází známy 162 metrů vysoký televizní vysílač s rozhlednou. Vrchol rozhledny je vůbec nejvyšším místem v České republice. Středisko Ovčárna se nachází v chráněné krajinné oblasti nedaleko Petrových kamenů. Najdeme se zde 7 sjezdovek a 6 vleků. 4 sjezdovky jsou modré, 2 červené a 1 černá. Běžkaři zde naleznou ideální podmínky.

Praděd je také znám tím, že z celé České republiky je zde nejdéle sníh.

Červenohorské sedlo

Jedná se o jedno z nejznámějších středisek sjezdového lyžování na Severní Moravě. Naleznete zde 7 lyžařských vleků na svazích nejrůznější obtížnosti od lehkých až po vysloveně těžké. Veškerý servis včetně půjčoven lyží je samozřejmostí. Lyžuje se zde pravidelně až do konce března.

Ski Karlov

Část Malé Morávky – Karlov pod Pradědem je jedno z největších jesenických center zimních sportů. Nachází se zde desítky různě náročných sjezdovek a běžeckých tratí. Všichni lyžaři nebo snowboardisté mohou využít jednotného odbavovacího systému a jednotného skipasu a volně si vybírat jednotlivé sjezdovky. V této lokalitě se nachází velké množství ubytovacích a restauračních zařízení

Ramzová – ski areál Bonera

Ramzová je významné lyžařské středisko. V areálu se nachází čtyřsedačková a dvousedačková lanovka. Náročným lyžařům je připraveno i noční lyžování na dvou vlecích. Ramzová je dále významným a oblíbeným běžkařským centrem.

Ski areál Kopřivná


Tip: Další zajímavé informace o lyžařských areálech a běžkařských trasách naleznete na stránkách www.ejeseniky.com.